TİYANŞAN

Ükücülüğü ve Ülküdaşlığı Tatmak İçin...

Anasayfa::.ANASAYFA.::SSSAramaKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yapBAŞBUĞ

Paylaş | 

ÜLKÜCÜ YÜM DİYEN HERKESE

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
ŞAHİN REİS
TEĞMEN
TEĞMEN

Erkek

MesajKonu: ÜLKÜCÜ YÜM DİYEN HERKESE   Perş. Mayıs 28, 2009 12:53 pm

DEGERLİ ÜLKÜDAŞLARIM SİZLERLE BİR KONUDA DÜŞÜNCELERİMİ PAYLAŞACAGIM BELKİ GERÇEKTEN ZOR AMA BEN ŞAHSEN ONU GERÇEKLEŞTİRMEK İÇİN ELİMDEN GELENİ YAPACAGIM SİZLERDENDE ÖNERİ BEKLİYORUM ŞİMDİ GELELİM DÜŞÜNCEME AŞAGIDA BİLGİNİZE SUNUYORUM

DEGERLİ ÜLKÜDAŞLARIM BİLİYORSUNUZ Kİ YAZILI VE GÖRSEL MEDYADA BİZ ÜLKÜCÜLERLE İLGİLKİ KONU BULMAK ÇOK ZOR VE BİLİYORUMKİ BU EKSİKLİGİ GİDERMEK BİZLERE DÜŞÜYOR BAKIN TVLERDE SOLCULARLA VE HAİNLERLE İLGİLİ BİRÇOK DİZİ VE FİLM GÖSTERİLİYOR AMA TEK ÜLKÜCÜLERİ ANLATAN BİR FİLM YOK BENİMKİ BELKİ BİR HAYAL AMA DENEMEDEN BİLİNMEZ ŞİMDİ SİZLERE SORUYORUM GELİN BİRLİK OLALIM BİZLERDE BİR FİLM ÇEKELİM AMATÖRCEDE OLSA GELİN DENEYELİM EVET OYUNCUYA GEREK YOK HEPİMİZ YAPABİLİRİZ ASENALARIMIZ BOZKURTLARIMIZ GERÇEKTEN BUNU YAPABİLİR BENİM HAYALİM KONUMUZ İDAM EDİLEN ŞEHİTLERİMİZ SİZE KONU İLE İLGİLİ DETAYLARI SONRA BİLDİRECEGİM VE BİRDE ÇOK İSTEDİGİM ASENA EFSANESİNİ YAŞATMAK ASENALARIN VAROLUŞ EFSANESİNİ CANLANDİRMA DÜNDEN BÜGÜNE ASENALAR(DİŞİKURTLAR) ONLARIN HİKAYESİ BUNLAR BENİM DÜŞÜNCELERİM ÖNCE SİZLERLE PAYLAŞMAK İSTEDİM DAHA SONRA TÜM ÜLKÜCÜ SİTE LERLE PAYLAŞACAGIM

EVET ÜLKÜDAŞLARIM DEGERLİ ASENALAR SEVGİLİ BOZKURTLAR SİZLERDENDE ÖNERİLERİNİZİ BEKLİYORUM LÜTFEN KONU AÇMADAN AYNI KONU ALTINDA PAYLAŞIN YANLIZ BİR TEK İSTEDİGİM VAR ÇAKALLAR LÜTFEN YAZMASIN GERÇEK ÜLKÜ SEVDALILARI PAYLAŞIMDA BULUNSUN HEPİNİZİ SAYGIYLA SELAMLARIM ALLAHA EMANET OLUNUZ
degerli ülküdaşlarım bu yazı www.disikurtlar.turkforumpro.net te yayınlanmaktadır tüm ülkücü sitelerden öneri ve destek bekliyorum
Kullanıcı profilini gör

ÜLKÜCÜ YÜM DİYEN HERKESE
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası